Zamów do domu

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się na dowóz piwa na zamówienie, składane za pomocą internetowego formularza. 

GDZIE DOWOZIMY?
– Warszawa oraz gminy okoliczne jak Piastów czy Pruszków.

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ:

  1. Minimalne Zamówienie to 20 butelek. Piwa z poniższej oferty można dowolnie miksować.
  2. Dostawy realizujemy 3 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki (w godz. 16:00-22:00) oraz w sobotę (w godz. 11:00-17:00). Zamówienia złożone w dniu rozwozu piwa będziemy realizować w następnym możliwym terminie dostaw. Zamówienia złożone po godz. 11:00 w sobotę będą realizowane tego samego dnia, chyba że osoba składająca Zamówienie określi dłuższy termin dostawy..
  3. Jeżeli jesteś poza strefą dostawy (szczegóły powyżej), prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.
  4. Przed dostawą, każde zamówienie, jest zawsze przez nas potwierdzane telefonicznie lub mailowo.
  5. Płatność – przelew (po potwierdzeniu przez nas dostawy) lub płatność kartą przy odbiorze. 
  6. Dostawa jest bezpłatna.
  7. Osoba składająca Zamówienie musi być pełnoletnia a w momencie dostawy, Zamówienie zostanie od nas odebrane osobiście, przez tę osobę.

    KONTAKT: dostawa@kraftowepiwo.pl

CO NA TO PAN URZĘDNIK?

Niestety obowiązujące w Polsce przepisy prawne nie pozwalają na sprzedaż alkoholu na odległość, nawet w obecnych czasach zarazy sprzedaż online jest surowo karna. Dlatego proponujemy usługę o roboczej nazwie „Piwny Katering” – dostarczamy  piwa na imprezy zamknięte. Posiadane zezwolenie pozwala nam na obsługę takich imprez (nawet jednoosobowych). A więc – jeżeli macie w planach świętowanie swoich urodzin, rocznicy związku czy imienin kota, składacie zamówienie za pomocą naszego formularza. Na podstawie podanych przez Was danych, przygotowujemy Umowę, która zostaje Wam wręczona w trakcie świadczenia usługi kateringu pod wskazanym przez Was adresem (prosimy o podpisanie obu egzemplarzy umowy i oddanie jednego z nich naszemu dostawcy).